Кошик
420 відгуків
+380 (98) 889-76-84
Менеджер
+380 (50) 133-85-02
Менеджер

SNR

Група NTN-SNR на сьогоднішній день вважається одним з світових лідерів в області виробництва підшипників.

Група NTN-SNR створена в 2008 році, після придбання компанією NTN (штаб-квартира: Осака, Японія) контрольного пакету французького виробника підшипників SNR Roulements (штаб-квартира: Ансі, Франція), який з 2010 року перетворений на NTN-SNR Roulements.

Бренди компанії NTN та SNR є еталонними, як на первинному, так і на вторинному ринку компонентів.

Компанія NTN-SNR EUROPE є європейським підрозділом групи NTN Corporation, яка є керуючою компанією та реалізує всю діяльність NTN в Європі, Південній Америці, Африці та на Близькому Сході.

Сьогодні SNR є другим по величині постачальником автомобільних підшипників в Європі. В складі компанії заводи в різних куточках світу та науково-дослідницькі центри в Японії, США, Франції, Німеччині. Сьогодні компанія має всього 15 заводів по всьому світу, дистриб'ютерська сітка охопила практично всі країни світу.

SNR першим виготовив та запатентував колесний підшипниковий вузол за концепцією ASВ.

Дві третіх виробленої компанією продукції постачаються на конвеєри відомих автомобільних виробників - Alfa-Romeo, Audi, BMW, Citroеn, Fiat, Ford, Mercedes-Benz, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Seat, Skoda, Volkswagen. 20% європейського ринку підшипників займає продукція SNR.

Щороку компанія виготовляє близько 2 млрд. підшипників для ринку неоригінальних запчастин, якість яких не поступається тим, що постачаються на первинну комплектацію, так як виробництво ведеться на одних і тих самих лініях. Компанія SNR є на даний момент постачальником підшипників маточини для Mercedes Benz, вижимних підшипників VALEO, LUCAS, опорних підшипників для Mc Pherson.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner