
- В наличии
- Код: C803
Фильтр топливный Purflux C803 Volkswagen Touareg 3.0 / 4.2TDI
1 595,05 ₴
+380 (98) 889-76-84
Менеджер
- +380 (50) 133-85-02Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
При выборе товара обращайте внимание на каталожный номер и характеристики. При необходимости обращайтесь за консультацией к нашему менеджеру.
Рекомендация – топливный фильтр следует заменить новым после проезда 20-30 тысяч километров или раз в год, даже если производитель предлагает более длинные интервалы замены.
Характеристики
Тип фильтра - фильтр тонкой очистки
Вид топлива - дизель
Исполнение - фильтр-вставка
Размеры
Высота – 122.00 мм
Внешний диаметр корпуса - 72.00 мм
Внутренний диаметр - 9.00 мм
Применение для VW
TOUAREG (7P5)
3.0 V6 TDI 204 л.с. (2010-н.в.)
3.0 V6 TDI 240 л.с. (2010-н.в.)
3.0 V6 TDI 225 л.с. (2010-н.в.)
3.0 V6 TDI 245 л.с. (2011-н.в.)
3.0 V6 TDI 262 л.с. (2014-н.в.)
4.2 V8 TDI 340 л.с. (2010-н.в.)
TOUAREG VAN (7P5)
3.0 TDI 4motion 245 л.с. (2011-2014)
Про виробника
Бренд PURFLUX належить групі Sogefi Group, яка входить до складу італійського концерну CIR. Сама торгова марка PURFLUX з'явилася в 1956 році – одночасно з появою нової технології фільтрації, заснованої на гофрованому елементі, що фільтрує, що значно покращило ступінь очищення.
Вся продукція PURFLUX безпосередньо втілює багаторічний досвід компанії Sogefi – виробника оригінального обладнання.
PURFLUX випускає широкий асортимент матеріалів, що фільтрують, що фільтрують масло, бензин, дизельне паливо, повітряні фільтри. Фільтри орієнтовані на ринки запчастин для оригінального обладнання та незалежного післяпродажного обслуговування.
Крім того, PURFLUX виробляє повні модулі, що фільтрують, як «вперше підходящі» для виробників мотоциклів, триколісних транспортних засобів, легкових і вантажних автомобілів великого тоннажу.
Фільтри PURFLUX повністю відповідають міжнародним стандартам ISO 9001, ISO 14001, ISO/TS 16949.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | C803 |
| Производитель | Purflux |
| Страна производитель | Франция |
| Виды топлива | Дизель |
| Внешний диаметр | 72 мм |
| Внутренний диаметр | 9 мм |
| Высота | 122 мм |
| Год выпуска автомобиля | 2011, 2010, 2013, 2014, 2018, 2017, 2019, 2012, 2016, 2015, 2021, 2020 |
| Совместимость с маркой | Volkswagen, Porsche |
| Совместимость с моделью | Touareg, Cayenne |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип фильтра | Вставка |
- Цена: 1 595,05 ₴


