
-10%
- В наличии
- Код: 025 228 0714
Колодки тормозные Meyle (задние) Ford Fiesta 1.0 EcoBoost 17-
1 100,70 ₴
990,63 ₴
+380 (98) 889-76-84
Менеджер
- +380 (50) 133-85-02Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
При виборі товару звертайте увагу на каталожний номер та характеристики. При необхідності звертайтесь за консультацією до нашого менеджера.
Характеристики
Датчик износа - без датчика износа
Сторона установки - Задний мост
Розміри
Толщина [мм] - 13,2
Ширина [мм] - 123,1
Высота [мм] - 42,5
Про виробника
Німецька компанія Meyle добре відома автолюбителям з усього світу. Є досить великим постачальником, який співпрацює з більш ніж 97 країнами світу. Більшість запчастин орієнтована на авто марок Volkswagen, Opel, BMW, Audi, Skoda, а також Volvo і Saab.
Основними товарними групами компанії є: ШРУСи, деталі зчеплення, важелі, помпи, демпфери, хрестовини, амортизатори, фільтри, втулки, сайлентблоки, підшипники, стійки, ремкомплекти, деталі системи запалювання, механізми підйомників стекол авто, рульові рейки ДВЗ.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 025 228 0714 |
| Производитель | Meyle |
| Страна производитель | Германия |
| Вид колодок | Полуметаллические |
| Высота | 42.5 мм |
| Год выпуска автомобиля | 2019, 2017, 2018, 2021, 2020, 2023, 2022 |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Назначение | Задние колеса |
| Объем двигателя | 1.1 куб. см |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Совместимость с моделью | Fiesta |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дисковые |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Толщина | 13.2 мм |
| Ширина | 123.1 мм |
- Цена: 990,63 ₴




