
- Нет в наличии
- Код: MXUPS-SL-5KL
ИБП MAXION линейно-интерактивный 5000Вт/3500Вт/48В с чистой синусоидой
20 146 ₴
+380 (98) 889-76-84
Менеджер
- +380 (50) 133-85-02Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ИБП MAXION линейно-интерактивный 5000Вт/3500Вт/48В с чистой синусоидой
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Maxion |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 25.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | Зовнішня |
| Выходная мощность | 3500 Вт |
| Габарити | 455x195x330 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 145~275 В |
| Захист | Аварійне відключення, ліній передачі даних, від короткого замикання, від навантаження |
| Количество розеток | 2х Schuko |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 |
| Мощность | 5000 ВА |
| Назначение | Для дома |
| Особенности | З дисплеєм, холодний старт |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | 4 х 12V |
| Форма выходного напряжения | Правильна (чиста) синусоїда |
- Цена: 20 146 ₴




