
- Нет в наличии
- Код: MXGG-JD18000SE
Генератор дизельный бесшумный MAXION MXGG-JD18000SE 13 кВт электро старт
170 861 ₴
+380 (98) 889-76-84
Менеджер
- +380 (50) 133-85-02Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Генератор дизельный бесшумный MAXION MXGG-JD18000SE 13 кВт электро старт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Maxion |
| Количество фаз | 3 |
| Коэффициент мощности | 5 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 300 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 12В/8,3Аг |
| Ємність паливного баку | 26 |
| ДхШхВ (мм) | 1350x750x870 |
| Максимальная выходная мощность | 13 кВт/16 кВА при 50 Гц |
| Модель двигуна | JD292 |
| Номінальна напруга змінного струму | 220В/380В |
| Номінальна потужність змінного струму | 12кВт/15кВА |
| Объем | 997 см3 |
| Панель керування | Модуль SMARTGEN із функцією зупинки, аварійна кнопка |
| Регулятор напруги | Автоматичний регулятор напруги |
| Рівень шуму на 7м дБ(А) | 85 |
| Система запуска | Електричний запуск |
| Тип двигателя | Двигун типу V, 2-циліндровий, 4-тактний ДИЗЕЛЬНИЙ двигун з повітряним охолодженням Постійна потужність (HP) 25 |
| Тип конструкции | Безшумний навіс з 4 колесами (2 універсальні колеса, 2 напрямних колеса) |
| Топливо | Дизель |
- Цена: 170 861 ₴





