
- Нет в наличии
- Код: MXGG-JDY-66S
Генератор дизельный бесшумный MAXION MXGG-JDY-66S 53 кВт с системой автоматического управления, электро старт
465 334 ₴
+380 (98) 889-76-84
Менеджер
- +380 (50) 133-85-02Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Генератор дизельный бесшумный MAXION MXGG-JDY-66S 53 кВт с системой автоматического управления, электро старт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Maxion |
| Количество фаз | 3 |
| Коэффициент мощности | 14.2 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1085 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 12В/8,3Аг |
| Ємність баку мастила | 13.5л |
| Ємність баку охолоджуючої рідини | 13л |
| Ємність паливного баку | 100л ( паливо типу 15W/40, CE/CF grade) |
| ДхШхВ (мм) | 2400x960x1300 |
| Максимальная выходная мощность | 53кВт/66кВт при 50 Гц |
| Модель двигуна | Y4105ZLD |
| Номінальна напруга змінного струму | 220В/380В |
| Номінальна потужність змінного струму | 48кВт/60кВт |
| Панель керування | Модуль SMARTGEN із функцією зупинки, аварійна кнопка |
| Регулятор напруги | Автоматичний регулятор напруги |
| Рівень шуму на 7м дБ(А) | 78 |
| Система запуска | Електрична, ATS опціонально |
| Тип генератора змінного струму | Безщітковий |
| Тип двигателя | Двигун типу V, 4-циліндровий, 4-тактний ДИЗЕЛЬНИЙ двигун з водяним охолодженням |
| Тип конструкции | JLT224E безщітковий з AVR |
| Топливо | Дизель |
- Цена: 465 334 ₴






