
- Нет в наличии
- Код: MXIN-VMH5048
Гибридный солнечный инвертор MAXION MXIN- VMH 5048 (48V, 5000W) с чистой синусоидой
23 215 ₴
+380 (98) 889-76-84
Менеджер
- +380 (50) 133-85-02Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гибридный солнечный инвертор MAXION MXIN- VMH 5048 (48V, 5000W) с чистой синусоидой
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Maxion |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | 230Vac ± 5% |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 450x300x115 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон напруги акумулятора | 90~280VAC( режим APP);170 ~ 280VAC(режим ДБЖ) |
| Захист | Захист від перевантаження, захист від короткого замикання, захист від перегріву, захист від перенапруги акумулятора, захист від низької напруги акумулятора |
| Захист від високої напруги | 61 Vаc60с для навантаження 102%~110%;10с для навантаження 110%~130%;3с для навантаження 130%~150%;200мс для навантаження понад 150% |
| Захист від низької напруги | 42.0 Vаc |
| Максимальная эффективность | >93% |
| Мінімальна напруга акумулятора | 44.0 Vac |
| Напряжение батареи | DC 48Vac |
| Номинальная мощность | 5000W |
| Пиковая мощность | 2X номінальної потужності на 5с |
| Під'єднання пристрою | До мережі |
| Ток холостого хода | <60A |
| Форма хвилі | Чиста синусоїда |
| Частота | 50-60Hz |
- Цена: 23 215 ₴





