
-28%
- В наличии
- Код: EL605
Автомобильный аккумулятор EXIDE Start-Stop EFB Asia 60Ah 520A L+ EL605
7 156 ₴
5 152,32 ₴
+380 (98) 889-76-84
Менеджер
- +380 (50) 133-85-02Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
EXIDE Start-Stop EFB Asia 60Ah 520A L+ (EL605) — надійна потужність для сучасних авто.Акумулятор EXIDE EL605 60Ah 520A EFB Asia — це інноваційне рішення для сучасних автомобілів з технологією Start-Stop, розроблене з урахуванням високих вимог до енергоефективності, довговічності та надійності. Виготовлений за технологією EFB (Enhanced Flooded Battery), цей акумулятор демонструє підвищену стійкість до глибоких розрядів і частих пусків двигуна.EFB-технологія — покращений ресурс і витривалість у порівнянні зі звичайними акумуляторами.Сумісність із системами Start-Stop — забезпечує стабільну роботу двигуна при частих запусках.Високий пусковий струм — 520A — легкий запуск навіть у холодну погоду.Термін служби до 2 разів довший, ніж у класичних батарей. Низький саморозряд і висока стійкість до вібрацій
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | EL605 |
| Производитель | Exide |
| Кросс-номери | EL605 |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 20 кг |
| Высота | 190 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Длина | 242 мм |
| Емкость аккумулятора | 60 А·ч |
| Индикатор заряда аккумулятора | Нет |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Обслуживание | Необслуживаемый |
| Полярность | "1" (+ слева) |
| Применение по типу | Легковые автомобили |
| Пусковой ток | 520 А |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | EFB |
| Ширина | 175 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність, Ah (А/год) | 60 |
| Висота, мм | 225 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина, мм | 232 |
| Країна-виробник | Польща |
| Особенности | Підтримка системи Start-stop |
| Пусковий струм, А (EN) | 520 |
| Тип АКБ | EFB |
| Тип клем | Тонкий конус (Азія) |
| Тип корпуса | Азіатський |
| Ширина, мм | 173 |
- Цена: 5 152,32 ₴



