
- Немає в наявності
- Код: GDB1984
Колодки гальмівні TRW GDB1984 AUDI A1, A3; SEAT IBIZA; SKODA CITIGO
2 050 ₴
+380 (98) 889-76-84
Менеджер
- +380 (50) 133-85-02Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект гальмівних колодок передній AUDI A1, A3; SEAT CORDOBA, IBIZA III, IBIZA IV, IBIZA IV SC, IBIZA IV ST, LEON, MII, TOLEDO II, TOLEDO IV; SKODA CITIGO, FABIA I 1.0-2.5 09.96-
Протягом понад 100 років TRW створювала еталони якості, виводила на ринок інновації та створювала репутацію безпеки та довговічності.
Поєднуючи мудрість досвіду з новаторським духом, вроджене розуміння з передовими дослідженнями, ми тепер можемо запропонувати надзвичайний асортимент продуктів і послуг, визнаних у всьому світі.
У 21- му столітті досягнення та інновації TRW відображають все більш витончений автомобільний світ, з численними досягненнями в області безпеки, продуктивності та ефективності, використовуючи всі переваги новітніх матеріалів, електроніки та програмного забезпечення. Сьогодні TRW є світовим лідером в області автомобільних технологій, виробляючи одну з найбільших ліній активної та пасивної безпеки, від першої в галузі системи утримання смуги руху до найкращих барабанних гальм. Автомобілі завтрашнього дня будуть формуватися завдяки нашим першопрохідним духам і спадщині.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1984 |
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | США |
| Висота | 54.7 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Skoda, Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | Leon, Load Up, A3, Passat, Caddy, Rapid, Toledo, Scirocco, Beetle, Golf, UP!, A1, Octavia, Fox, Fabia, Jetta, Cordoba, Mii, Roomster, Polo, New Beetle, Ibiza, Bora |
| Стан | Новий |
| Тип | Барабанні |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 19.5 мм |
| Ширина | 146 мм |
- Ціна: 2 050 ₴

