
- Немає в наявності
- Код: C446
Фільтр паливний Purflux C446 Citroen Berlingo (Сітроен Берлінго) / Peugeot Partner (Пежо Партнер) 1.9D (DW8)
411 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (98) 889-76-84
Менеджер
- +380 (50) 133-85-02Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При виборі товару звертайте увагу на каталожний номер та характеристики. За необхідності звертайтесь по консультацію до нашого менеджера.
Рекомендація — паливний фільтр варто замінити на новий після проїзду 20-30 тисяч кілометрів або раз на рік, навіть якщо виробник пропонує довші інтервали заміни.
Характеристики
Виконання фільтра - Фільтр-патрон
Розміри
Внутрішній діаметр – 24
Висота [мм] - 117
Зовнішній діаметр [мм] – 83
Застосування для CITROEN
BERLINGO
1.9 D (MFWJZ) 70 л.с. (1998-2005)
1.9 D 4WD (MFWJZ) 69 л.с. (1998-н.в.)
1.9 D 70 (MBWJZ, MCWJZ) 69 л.с. (1999-н.в.)
1.9 D 70 4WD (MBWJZ, MCWJZ) 69 л.с. (1998-н.в.)
XSARA
1.9 D 70 л.с. (1998-2005)
1.9 D 70 л.с. (1998-2005)
1.9 D 70 л.с. (1999-2005)
C15
1.9 D 60 л.с. (2000-2005)
DISPATCH
1.9 D 70 69 л.с. (1998-н.в.)
1.9 D 70 69 л.с. (1998-н.в.)
1.9 TD 69 л.с. (2000-2006)
Застосування для PEUGEOT
PARTNER Van
1.9 D 4x4 69 л.с. (2004-н.в.)
1.9 D 69 л.с. (1996-н.в.)
GRAND RAID
1.9 D 69 л.с. (1998-н.в.)
1.9 D 4x4 69 л.с. (2004-2005)
206
1.9 D 69 л.с. (1998-2001)
1.9 D 69 л.с. (1999-2007)
306
1.9 D 69 л.с. (1998-2002)
1.9 D 69 л.с. (1998-2001)
1.9 D 69 л.с. (1999-2002)
PARTNER
1.9 D 69 л.с. (2008-2015)
1.9 D 69 л.с. (2008-2013)
1.9 D 69 л.с. (1999-2008)
1.9 D 70 69 л.с. (1998-н.в.
Застосування для FIAT
SCUDO
1.9 D 69 л.с. (1998-2006)
1.9 D 69 л.с. (1998-2006)
Застосування для TOYOTA
COROLLA
1.9 D (WZE110_) 69 л.с. (2000-2001)
1.9 D (WZE110_) 69 л.с. (2000-2001)
1.9 D (WZE110_) 69 л.с. (2000-2002)
1.9 D (WZE110_) 69 л.с. (2000-2002)
Про виробника
Бренд PURFLUX принадлежит группе Sogefi Group, входящей в состав итальянского концерна CIR. Самая торговая марка PURFLUX появилась в 1956 году – одновременно с появлением новой технологии фильтрации, основанной на гофрированном фильтрующем элементе, что значительно улучшило степень очистки.
Вся продукция PURFLUX напрямую олицетворяет многолетний опыт компании Sogefi – производителя оригинального оборудования.
PURFLUX производит широкий ассортимент фильтрующих материалов, фильтрующих масло, бензин, дизельное топливо, воздушные фильтры. Фильтры ориентированы на рынки запчастей для оригинального оборудования и независимого послепродажного обслуживания.
Кроме того, PURFLUX производит полные фильтрующие модули как «впервые подходящие» для производителей мотоциклов, трехколесных транспортных средств, легковых и грузовых автомобилей большего тоннажа.
Фильтры PURFLUX полностью отвечают международным стандартам ISO 9001, ISO 14001, ISO/TS 16949.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C446 |
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Зовнішній діаметр | 105 мм |
| Внутрішній діаметр | 82 мм |
| Висота | 80 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 1987, 1993, 2001, 1999, 1989, 2000, 2006, 1995, 2005, 1996, 1991, 1985, 2009, 1984, 2003, 1998, 2008, 1994, 1990, 2004, 1988, 2002, 2007, 1992, 1986, 1997 |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen, Toyota, Fiat |
| Сумісність з моделлю | 206, 306, Berlingo, Partner, Xsara, Expert, Jumpy, Corolla, Scudo |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
- Ціна: 411 ₴


