
- Немає в наявності
- Код: A1572
Фільтр повітряний Purflux A1572 Hyundai I30 / Kia Cee 1.4/1.6CRDI 12-
377,15 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (98) 889-76-84
Менеджер
- +380 (50) 133-85-02Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При виборі товару звертайте увагу на каталожний номер та характеристики. За необхідності звертайтесь по консультацію до нашого менеджера.
Рекомендація виробника — проводити заміну фільтра при кожному ТО техніка, приблизно після 20 000 км. Несвоєчасна заміна викликає збагачення паливної суміші непотрібними домішками.
Характеристики
Виконання фільтра - угловой
Необхідна кількість – 1 шт
Розміри
Довжина – 266.00 мм
Ширина - 145.00 мм
Висота - 55.00 мм
Застосування для HYUNDAI
ELANTRA GT (GD)
1.4 CRDi 90 л.с. (2011-н.в.)
1.6 CRDi (2011-н.в.)
1.6 CRDi 128 л.с. (2011-н.в.)
1.6 CRDi 110 л.с. (2012-н.в.)
1.6 T-GDI 186 л.с. (2015-н.в.)
i30 CW (GD)
1.4 CRDi 90 л.с. (2012-н.в.)
1.6 CRDi 110 л.с. (2012-н.в.)
1.6 CRDi 128 л.с. (2012-н.в.)
1.6 CRDi 136 л.с. (2012-н.в.)
Застосування для KIA
CEE'D Наклонная задняя часть (ED)
1.6 CRDi 128 128 л.с. (2010-н.в.)
PRO CEE'D (ED)
1.6 CRDi 128 128 л.с. (2010-н.в.)
Про виробника
Бренд PURFLUX принадлежит группе Sogefi Group, входящей в состав итальянского концерна CIR. Самая торговая марка PURFLUX появилась в 1956 году – одновременно с появлением новой технологии фильтрации, основанной на гофрированном фильтрующем элементе, что значительно улучшило степень очистки.
Вся продукция PURFLUX напрямую олицетворяет многолетний опыт компании Sogefi – производителя оригинального оборудования.
PURFLUX производит широкий ассортимент фильтрующих материалов, фильтрующих масло, бензин, дизельное топливо, воздушные фильтры. Фильтры ориентированы на рынки запчастей для оригинального оборудования и независимого послепродажного обслуживания.
Кроме того, PURFLUX производит полные фильтрующие модули как «впервые подходящие» для производителей мотоциклов, трехколесных транспортных средств, легковых и грузовых автомобилей большего тоннажа.
Фильтры PURFLUX полностью отвечают международным стандартам ISO 9001, ISO 14001, ISO/TS 16949.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A1572 |
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 55 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2018, 2014, 2020, 2009, 2007, 2016, 2006, 2021, 2017, 2012, 2013, 2010, 2008, 2011, 2019, 2015 |
| Довжина | 266 мм |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | i30, Elantra, I30, Ceed |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 145 мм |
- Ціна: 377,15 ₴


