
- Немає в наявності
- Код: A1332
Фільтр повітряний Purflux A1332 Opel Insignia 08-
836 ₴
+380 (98) 889-76-84
Менеджер
- +380 (50) 133-85-02Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При виборі товару звертайте увагу на каталожний номер та характеристики. За необхідності звертайтесь по консультацію до нашого менеджера.
Рекомендація виробника — проводити заміну фільтра при кожному ТО техніка, приблизно після 20 000 км. Несвоєчасна заміна викликає збагачення паливної суміші непотрібними домішками.
Характеристики
Виконання фільтра - прямокутний
Необхідна кількість – 1 шт
Розміри
Довжина – 289.00 мм
Ширина - 259.00 мм
Висота - 44.00 мм
Застосування для OPEL
INSIGNIA
1.4 140 л.с. (2011-н.в.)
1.4 LPG 140 л.с. (2012-н.в.)
1.6 116 л.с. (2008-н.в.)
1.6 SIDI 170 л.с. (2013-н.в.)
1.6 Turbo 180 л.с. (2008-н.в.)
1.8 140 л.с. (2008-н.в.)
2.0 Biturbo CDTI 190 л.с. (2008-н.в.)
2.0 Biturbo CDTI 195 л.с. (2012-н.в.)
2.0 Biturbo CDTI 4x4 190 л.с. (2009-н.в.)
2.0 Biturbo CDTI 4x4 195 л.с. (2012-н.в.)
2.0 CDTI 110 л.с. (2008-н.в.)
2.0 CDTI 131 л.с. (2008-н.в.)
2.0 CDTI 160 л.с. (2008-н.в.)
2.0 CDTI 120 л.с. (2012-н.в.)
2.0 CDTI 140 л.с. (2013-н.в.)
2.0 CDTI 163 л.с. (2013-н.в.)
2.0 CDTI 4x4 160 л.с. (2010-н.в.)
2.0 CDTI 4x4 163 л.с. (2013-н.в.)
2.8 V6 Turbo 4x4 260 л.с. (2008-н.в.)
2.8 V6 Turbo OPC 4x4 325 л.с. (2009-н.в.)
Застосування для CHEVROLET
MALIBU (V300)
2.0 D 160 л.с. (2012-н.в.)
2.4 167 л.с. (2012-н.в.)
Про виробника
Бренд PURFLUX принадлежит группе Sogefi Group, входящей в состав итальянского концерна CIR. Самая торговая марка PURFLUX появилась в 1956 году – одновременно с появлением новой технологии фильтрации, основанной на гофрированном фильтрующем элементе, что значительно улучшило степень очистки.
Вся продукция PURFLUX напрямую олицетворяет многолетний опыт компании Sogefi – производителя оригинального оборудования.
PURFLUX производит широкий ассортимент фильтрующих материалов, фильтрующих масло, бензин, дизельное топливо, воздушные фильтры. Фильтры ориентированы на рынки запчастей для оригинального оборудования и независимого послепродажного обслуживания.
Кроме того, PURFLUX производит полные фильтрующие модули как «впервые подходящие» для производителей мотоциклов, трехколесных транспортных средств, легковых и грузовых автомобилей большего тоннажа.
Фильтры PURFLUX полностью отвечают международным стандартам ISO 9001, ISO 14001, ISO/TS 16949.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A1332 |
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 44 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2019, 2012, 2013, 2018, 2016, 2020, 2014, 2021, 2011, 2010, 2009, 2015, 2008 |
| Довжина | 289 мм |
| Сумісність з маркою | Saab, Chevrolet, Opel |
| Сумісність з моделлю | Malibu, 9-5, Insignia |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 259 мм |
- Ціна: 836 ₴


