
- В наявності
- Код: A1185
Фільтр повітряний Purflux A1185 Renault Kangoo / Dacia Logan 1.2 16V 01-
559,80 ₴
+380 (98) 889-76-84
Менеджер
- +380 (50) 133-85-02Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При виборі товару звертайте увагу на каталожний номер та характеристики. За необхідності звертайтесь по консультацію до нашого менеджера.
Рекомендація виробника — проводити заміну фільтра при кожному ТО техніка, приблизно після 20 000 км. Несвоєчасна заміна викликає збагачення паливної суміші непотрібними домішками.
Характеристики
Виконання фільтра - прямокутний
Необхідна кількість - 1 шт
Розміри
Довжинa - 360.00 мм
Ширина - 81.00 мм
Висота - 59.00 мм
Застосування для RENAULT
CLIO III (BR0/1, CR0/1)
1.2 16V 58 л.с. (2006-2010)
1.2 16V 78 л.с. (2005-н.в.)
1.2 16V Hi-Flex (BR1U, CR1U) 75 л.с. (2008-н.в.)
1.2 16V (BR02, BR0J, BR11, CR02, CR0J, CR11) 75 л.с. (2005-н.в.)
1.2 16V (BR0R, BR1D, BR1L, CR0R) 65 л.с. (2005-н.в.)
1.2 Ethanol 75 л.с. (2008-н.в.)
MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_)
1.2 (FP0C, FP0K, FP0P) 65 л.с. (2005-н.в.)
1.2 (JP0C, JP0K, FP0C, FP0K, FP0P, JP0P, JP0T) 75 л.с. (2004-н.в.)
1.2 (JP0S) 78 л.с. (2004-н.в.)
1.2 16V Hi-Flex 75 л.с. (2008-н.в.)
Застосування для DACIA
LOGAN (LS_)
1.2 16V 75 л.с. (2006-н.в.)
1.2 16V LPG 75 л.с. (2006-н.в.)
SANDERO
1.2 16V 75 л.с. (2008-н.в.)
1.2 16V LPG 75 л.с. (2008-н.в.)
Про виробника
Бренд PURFLUX принадлежит группе Sogefi Group, входящей в состав итальянского концерна CIR. Самая торговая марка PURFLUX появилась в 1956 году – одновременно с появлением новой технологии фильтрации, основанной на гофрированном фильтрующем элементе, что значительно улучшило степень очистки.
Вся продукция PURFLUX напрямую олицетворяет многолетний опыт компании Sogefi – производителя оригинального оборудования.
PURFLUX производит широкий ассортимент фильтрующих материалов, фильтрующих масло, бензин, дизельное топливо, воздушные фильтры. Фильтры ориентированы на рынки запчастей для оригинального оборудования и независимого послепродажного обслуживания.
Кроме того, PURFLUX производит полные фильтрующие модули как «впервые подходящие» для производителей мотоциклов, трехколесных транспортных средств, легковых и грузовых автомобилей большего тоннажа.
Фильтры PURFLUX полностью отвечают международным стандартам ISO 9001, ISO 14001, ISO/TS 16949.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A1185 |
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 59 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2004, 1993, 2018, 2005, 2001, 2020, 2009, 2002, 2003, 2014, 2010, 2011, 2007, 1996, 1998, 2008, 1997, 2017, 2019, 2012, 2013, 2016, 1999, 2006, 1995, 2021, 2000, 2015, 1994 |
| Довжина | 360 мм |
| Сумісність з маркою | Renault, Dacia |
| Сумісність з моделлю | Clio, Logan, Kangoo, Modus, Sandero |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 81 мм |
- Ціна: 559,80 ₴


