
- Немає в наявності
- Код: A1573
Фільтр повітряний Purflux A1573 Renault Kangoo 1.2TCe/1.5dCi 08-
1 002,60 ₴
+380 (98) 889-76-84
Менеджер
- +380 (50) 133-85-02Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При виборі товару звертайте увагу на каталожний номер та характеристики. За необхідності звертайтесь по консультацію до нашого менеджера.
Рекомендація виробника — проводити заміну фільтра при кожному ТО техніка, приблизно після 20 000 км. Несвоєчасна заміна викликає збагачення паливної суміші непотрібними домішками.
Характеристики
Виконання фільтра - кутовий
Необхідна кількість – 1 шт
Розміри
Довжина – 243.00 мм
Ширина - 192.00 мм
Висота - 49.00 мм
Застосування для RENAULT
KANGOO Express (FW0/1_)
1.2 TCe 115 115 л.с. (2013-н.в.)
1.5 dCi 68 л.с. (2008-н.в.)
1.5 dCi (FW0F) 103 л.с. (2008-н.в.)
1.5 dCi 110 110 л.с. (2010-н.в.)
1.5 dCi 110 110 л.с. (2013-н.в.)
1.5 dCi 75 75 л.с. (2010-н.в.)
1.5 dCi 85 (FW0A, FW0B) 86 л.с. (2008-н.в.)
1.5 dCi 90 (FW0G) 90 л.с. (2009-н.в.)
1.6 87 л.с. (2008-н.в.)
Застосування для MERCEDES-BENZ
CITAN Panel Van (415)
108 CDI (415.601, 415.603) 75 л.с. (2012-н.в.)
109 CDI (415.601, 415.603, 415.605) 90 л.с. (2012-н.в.)
111 CDI (415.603, 415.605) 110 л.с. (2013-н.в.)
112 (415.603) 114 л.с. (2013-н.в.)
Про виробника
Бренд PURFLUX принадлежит группе Sogefi Group, входящей в состав итальянского концерна CIR. Самая торговая марка PURFLUX появилась в 1956 году – одновременно с появлением новой технологии фильтрации, основанной на гофрированном фильтрующем элементе, что значительно улучшило степень очистки.
Вся продукция PURFLUX напрямую олицетворяет многолетний опыт компании Sogefi – производителя оригинального оборудования.
PURFLUX производит широкий ассортимент фильтрующих материалов, фильтрующих масло, бензин, дизельное топливо, воздушные фильтры. Фильтры ориентированы на рынки запчастей для оригинального оборудования и независимого послепродажного обслуживания.
Кроме того, PURFLUX производит полные фильтрующие модули как «впервые подходящие» для производителей мотоциклов, трехколесных транспортных средств, легковых и грузовых автомобилей большего тоннажа.
Фильтры PURFLUX полностью отвечают международным стандартам ISO 9001, ISO 14001, ISO/TS 16949.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A1573 |
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 49 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2018, 2016, 2010, 2015, 2014, 2008, 2011, 2013, 2020, 2012, 2017, 2009, 2019, 2021 |
| Довжина | 243 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 192 мм |
- Ціна: 1 002,60 ₴


