
- Немає в наявності
- Код: A1035
Фільтр повітряний A1035 Citroen Berlingo (Сітроен Берлінго) / Peugeot Partner (Пежо Партнер) , PURFLUX
641 ₴
+380 (98) 889-76-84
Менеджер
- +380 (50) 133-85-02Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд PURFLUX належить групі Sogefi Group, яка в свою чергу входить до складу італійського концерну CIR. Сама торгова марка PURFLUX з’явилась у 1956 році – одночасно з появою нової на той час технології фільтрації, основаної на гофрованому фільтруючому елементі, що значно покращило степінь очистки. Вся продукція PURFLUX напряму втілює багатолітній досвід компанії Sogefi – виробника оригінального обладнання.
PURFLUX випускає широкий асортимент фільтруючих матеріалів, які фільтрують мастило, бензин, дизельне паливо, повітряні фільтри. Фільтри орієнтовані на ринки запчастин для оригінального обладнання і незалежного післяпродажного обслуговування. Крім того, PURFLUX виробляє повні модулі фільтрації як «вперше підходящі» для виробників мотоциклів, трьохколісних транспортних засобів, легкових та вантажних автомобілів великого тоннажу.
Фільтри PURFLUX повністю відповідають міжнародним стандартам ISO 9001, ISO
Характеристики Purflux A1035
Виконання фільтра
циліндричний
Необхідна кількість
1 шт
Додатково
з фільтром грубого очищення
Розміри
Зовнішній діаметр
115.00 мм
Внутрішній діаметр
66.00 мм
Висота
215.00 мм
Вага
0.29 кг
Гарантія
6 міс або 20 тыс. км
Застосування для CITROEN
XSARA купе (N0)
1.9 TD 90 л.с. (1998-2000)
XSARA Фургон/хетчбэк (N3_)
1.9 D 88 л.с. (1998-2000)
BERLINGO (MF)
1.9 D (MFWJZ) 70 л.с. (1998-2005)
1.9 D 4WD (MFWJZ) 69 л.с. (1998-н.в.)
BERLINGO I фургон (M_)
1.9 D 70 (MBWJZ, MCWJZ) 69 л.с. (1999-н.в.)
1.9 D 70 4WD (MBWJZ, MCWJZ) 69 л.с. (1998-н.в.)
Застосування для PEUGEOT
PARTNER Van (5)
1.9 D 69 л.с. (1996-н.в.)
GRAND RAID вэн (5F)
1.9 D 69 л.с. (1996-1998)
1.9 D 68 л.с. (1996-н.в.)
1.9 D 69 л.с. (1998-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A1035 |
| Виробник | Purflux |
| Зовнішній діаметр | 115 мм |
| Внутрішній діаметр | 66 мм |
| Висота | 215 мм |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Berlingo, Xsara, 306, ZX, Partner |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
- Ціна: 641 ₴


