
- Немає в наявності
- Код: A1582
Фільтр повітряний Purflux A1582 Suzuki Swift IV 1.6 12-/SX4 1.6 09-
478 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (98) 889-76-84
Менеджер
- +380 (50) 133-85-02Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При виборі товару звертайте увагу на каталожний номер та характеристики. За необхідності звертайтесь по консультацію до нашого менеджера.
Рекомендація виробника — проводити заміну фільтра при кожному ТО техніка, приблизно після 20 000 км. Несвоєчасна заміна викликає збагачення паливної суміші непотрібними домішками.
Характеристики
Виконання фільтра - прямокутний
Необхідна кількість – 1 шт
Розміри
Довжина – 281.00 мм
Ширина - 168.00 мм
Висота - 34.00 мм
Застосування для SUZUKI
SX4 (EY, GY)
1.6 VVT 120 л.с. (2009-н.в.)
1.6 VVT 4x4 120 л.с. (2009-н.в.)
SWIFT IV (FZ, NZ)
1.6 136 л.с. (2012-н.в.)
SX4 седан (GY)
1.6 120 л.с. (2007-н.в.)
Застосування для FIAT
SEDICI
1.6 16V 107 л.с. (2006-н.в.)
1.6 16V 120 л.с. (2006-н.в.)
1.6 16V 4x4 107 л.с. (2006-н.в.)
1.6 16V 4x4 120 л.с. (2006-н.в.)
Про виробника
Бренд PURFLUX принадлежит группе Sogefi Group, входящей в состав итальянского концерна CIR. Самая торговая марка PURFLUX появилась в 1956 году – одновременно с появлением новой технологии фильтрации, основанной на гофрированном фильтрующем элементе, что значительно улучшило степень очистки.
Вся продукция PURFLUX напрямую олицетворяет многолетний опыт компании Sogefi – производителя оригинального оборудования.
PURFLUX производит широкий ассортимент фильтрующих материалов, фильтрующих масло, бензин, дизельное топливо, воздушные фильтры. Фильтры ориентированы на рынки запчастей для оригинального оборудования и независимого послепродажного обслуживания.
Кроме того, PURFLUX производит полные фильтрующие модули как «впервые подходящие» для производителей мотоциклов, трехколесных транспортных средств, легковых и грузовых автомобилей большего тоннажа.
Фильтры PURFLUX полностью отвечают международным стандартам ISO 9001, ISO 14001, ISO/TS 16949.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A1582 |
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 34 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2003, 2006, 2008, 2011, 2007, 2017, 2015, 2001, 2005, 1999, 2012, 2009, 2004, 2019, 1998, 2018, 2014, 1997, 2000, 1996, 2002, 2021, 2016, 2010, 2013, 2020 |
| Довжина | 281 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat, Ford, Nissan, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Sentra, Swift, SX4 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 168 мм |
- Ціна: 478 ₴


