
- В наявності
- Код: A314
Фільтр повітряний Purflux A314 Nissan Primera 1.6 / Sunny 1.4
530,10 ₴
+380 (98) 889-76-84
Менеджер
- +380 (50) 133-85-02Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При виборі товару звертайте увагу на каталожний номер та характеристики. За необхідності звертайтесь по консультацію до нашого менеджера.
Рекомендація виробника — проводити заміну фільтра при кожному ТО техніка, приблизно після 20 000 км. Несвоєчасна заміна викликає збагачення паливної суміші непотрібними домішками.
Характеристики
Виконання фільтра - кільцевий
Розміри
Зовнішній діаметр – 275.00 мм
Внутрішній діаметр – 13.00 мм
Висота - 43.00 мм
Застосування для NISSAN
PULSAR III Наклонная задняя часть (N14)
1.4 i 75 л.с. (1990-1995)
1.6 i 90 л.с. (1990-1995)
2.0 i 16V 143 л.с. (1990-1995)
PULSAR V Наклонная задняя часть (N14)
1.4 i 75 л.с. (1990-1995)
1.6 i 90 л.с. (1990-1995)
2.0 GTI 16V 143 л.с. (1990-1995)
SUNNY III Break (Y10)
1.6 i 90 л.с. (1991-2000)
PRIMERA (P10)
1.6 90 л.с. (1990-1996)
PRIMERA Hatchback (P10)
1.6 90 л.с. (1990-1996)
Про виробника
Бренд PURFLUX принадлежит группе Sogefi Group, входящей в состав итальянского концерна CIR. Самая торговая марка PURFLUX появилась в 1956 году – одновременно с появлением новой технологии фильтрации, основанной на гофрированном фильтрующем элементе, что значительно улучшило степень очистки.
Вся продукция PURFLUX напрямую олицетворяет многолетний опыт компании Sogefi – производителя оригинального оборудования.
PURFLUX производит широкий ассортимент фильтрующих материалов, фильтрующих масло, бензин, дизельное топливо, воздушные фильтры. Фильтры ориентированы на рынки запчастей для оригинального оборудования и независимого послепродажного обслуживания.
Кроме того, PURFLUX производит полные фильтрующие модули как «впервые подходящие» для производителей мотоциклов, трехколесных транспортных средств, легковых и грузовых автомобилей большего тоннажа.
Фильтры PURFLUX полностью отвечают международным стандартам ISO 9001, ISO 14001, ISO/TS 16949.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A314 |
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Зовнішній діаметр | 275 мм |
| Внутрішній діаметр | 13 мм |
| Висота | 43 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1989, 1998, 1994, 1990, 2001, 1986, 1988, 1997, 2000, 1999, 1993, 1995, 1996, 1987, 1991, 1992, 2002 |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pulsar, Sunny |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
- Ціна: 530,10 ₴


