
- Немає в наявності
- Код: 025 244 8816/W
Комплект задніх гальмівних колодок Meyle - Hyundai Santa fe, Hyundai H1
1 370,70 ₴
+380 (98) 889-76-84
Менеджер
- +380 (50) 133-85-02Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При виборі товару звертайте увагу на каталожний номер та характеристики. За необхідності звертайтесь по консультацію до нашого менеджера.
Характеристики
Розміщення - задні
Датчик зносу гальмівних колодок - механічний
Конструкція гальмівної системи - Mando
Розміри
Ширина - 118.50 мм
Висота - 46.70 мм
Товщина - 16.20 мм
Про виробника
Німецька компанія Meyle добре відома автолюбителям з усього світу. Є досить великим постачальником, який співпрацює з більш ніж 97 країнами світу. Більшість запчастин орієнтована на авто марок Volkswagen, Opel, BMW, Audi, Skoda, а також Volvo і Saab.
Основними товарними групами компанії є: ШРУСи, деталі зчеплення, важелі, помпи, демпфери, хрестовини, амортизатори, фільтри, втулки, сайлентблоки, підшипники, стійки, ремкомплекти, деталі системи запалювання, механізми підйомників стекол авто, рульові рейки ДВЗ.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 244 8816/W |
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 46.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe, H-1 / Starex, H 1 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 16.2 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 118.5 мм |
- Ціна: 1 370,70 ₴

