
- Немає в наявності
- Код: 025 216 7020
Комплект передніх гальмівних колодок Meyle - Chrysler Crossfire, Mercedec-Benz CLK, E-CLASS, S-CLASS, SLK
1 616,40 ₴
+380 (98) 889-76-84
Менеджер
- +380 (50) 133-85-02Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При виборі товару звертайте увагу на каталожний номер та характеристики. За необхідності звертайтесь по консультацію до нашого менеджера.
Характеристики
Розміщення - передні
Датчик зносу гальмівних колодок - ні
Конструкція гальмівної системи - ATE
Розміри
Ширина - 156.40 мм
Висота - 69.50 мм
Товщина - 19.90 мм
Про виробника
Німецька компанія Meyle добре відома автолюбителям з усього світу. Є досить великим постачальником, який співпрацює з більш ніж 97 країнами світу. Більшість запчастин орієнтована на авто марок Volkswagen, Opel, BMW, Audi, Skoda, а також Volvo і Saab.
Основними товарними групами компанії є: ШРУСи, деталі зчеплення, важелі, помпи, демпфери, хрестовини, амортизатори, фільтри, втулки, сайлентблоки, підшипники, стійки, ремкомплекти, деталі системи запалювання, механізми підйомників стекол авто, рульові рейки ДВЗ.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 216 7020 |
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота зовнішньої накладки | 63.6 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 69.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, Crossfire |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 19.9 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.4 мм |
- Ціна: 1 616,40 ₴

