
- Немає в наявності
- Код: mxbpot105-12kdgel
Акумулятор промисловий Maxion BP OT 105 - 12 контроллер GEL
12 763 ₴
+380 (98) 889-76-84
Менеджер
- +380 (50) 133-85-02Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При виборі товару звертайте увагу на характеристики. При необхідності звертайтеся за консультацією до нашого менеджера.
GEL-батареї легко переносять до 1200 циклів заряд-розряд (при щадній втраті енергії на рівні до 30 %). Крім того, гелеві акумулятори довше не старішають з природніх причин, вони живуть довше звичайних, термін служби тривалістю 10 – 12 років тут нікого не дивує.
Основні характеристики та переваги промислових акумуляторів Maxion:
Висока ємність: Акумулятори Maxion мають високу ємність, що дозволяє забезпечувати тривалий період роботи приладів.
Широкий температурний діапазон: Акумулятори Maxion можуть працювати при температурі від -40 до +70 градусів Цельсія, що робить їх придатними для використання в екстремальних умовах.
Довгий термін служби: Акумулятори Maxion мають тривалий термін служби і мають високу надійність, що дозволяє їм працювати протягом багатьох років без заміни.
Невеликий саморозряд: Акумулятори Maxion мають невеликий рівень саморозряду, що означає, що вони можуть довго зберігати заряд без необхідності перезаряджання.
Швидке заряджання: Акумулятори Maxion можуть бути швидко заряджені, що забезпечує мінімальний час простою в роботі.
Надійність та безпека: Промислові акумулятори Maxion мають високий рівень надійності та безпеки, що дозволяє їм працювати у найскладніших умовах.
Області застосування промислових акумуляторів Maxion:
Енергосистеми та електростанції;
Системи автоматизації та управління;
Телекомунікаційне обладнання;
Системи безпеки;
Медичне обладнання;
Обладнання для виробництва.
Характеристики промислових акумуляторів Maxion можуть відрізнятися в залежності від конкретної моделі, тому для отримання більш детальної інформації рекомендуємо звернутися до наших менеджерів.
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Maxion |
Країна виробник | Китай |
Гарантійний термін | 12 міс |
Ємність акумулятору | 105 А. г |
Стан | Новий |
Габаритні розміри | |
Вага | 32.5 кг |
Висота | 216 мм |
Довжина | 333 мм |
Ширина | 173 мм |
Користувацькі характеристики | |
Напруга | 12 |
Тип акумулятора | GEL |
Колір корпусу | Жовтогарячий |
- Ціна: 12 763 ₴