Кошик
489 відгуків
+380 (98) 889-76-84
Менеджер
+380 (50) 133-85-02
Менеджер

Оливні фільтри Purflux

Бренд PURFLUX належить групі Sogefi Group, яка в свою чергу входить до складу італійського концерну CIR. Сама торгова марка PURFLUX з’явилась у 1956 році – одночасно з появою нової на той час технології фільтрації, основаної на гофрованому фільтруючому елементі, що значно покращило степінь очистки. Вся продукція PURFLUX напряму втілює багатолітній досвід компанії Sogefi – виробника оригінального обладнання.

PURFLUX випускає широкий асортимент фільтруючих матеріалів, які фільтрують мастило, бензин, дизельне паливо, повітряні фільтри. Фільтри орієнтовані на ринки запчастин для оригінального обладнання і незалежного післяпродажного обслуговування. Крім того, PURFLUX виробляє повні модулі фільтрації як «вперше підходящі» для виробників мотоциклів, трьохколісних транспортних засобів, легкових та вантажних автомобілів великого тоннажу.

Сьогодні компанія виробляє близько 200 мільйонів найрізноманітніших фільтрів щорічно. Її асортимент складається з приблизно 4000 позицій для автомобілів майже всіх марок і моделей. Продукція PURFLUX забезпечує 15% потреб світового ринку в автомобільних фільтрах і близько 50% європейського. При цьому компанія не тільки вдосконалює наявні технології фільтрації, а й розробляє технології нового покоління у власних лабораторіях, на що витрачається зазвичай кілька років науково-дослідницької роботи.

У лабораторіях також проводиться ретельне тестування готової продукції, в тому числі і на її витривалість в екстремальних умовах. Так, наприклад, мастильні фільтри PURFLUX працюють при температурі 80 градусів морозу.

Фільтри PURFLUX повністю відповідають міжнародним стандартам ISO 9001, ISO 14001, ISO/TS 16949.