Кошик
500 відгуків
+380 (98) 889-76-84
Менеджер
+380 (50) 133-85-02
Менеджер

FAG

Schaeffler, один зі світових лідерів з виробництва автокомпонентів, під брендом FAG розробляє як високоточні і надійні маточинні підшипники, так і модульні маточинні вузли для конвеєрних постачань і для незалежного ринку автозапчастин. Асортимент підрозділу Schaeffler Automotive Aftermarket налічує 1180 комплектів маточинних підшипників для більше, ніж шістдесяти марок легкових автомобілів, а також для легкого комерційного транспорту і вантажних автомобілів.

Бренд FAG нерозривно пов'язаний з промисловістю підшипників кочення. У Швайнфурті, Німеччина, у 1883 році Фрідріх Фішер сконструював кульовий млин, який дав можливість вперше використовувати машини для виготовлення високоточних сталевих кульок у великих обсягах. Ця ідея розглядається як історичний початок промисловості підшипників кочення. FAG є зареєстрованою торговою маркою з 1905 року, і після її захоплення Schaeffler у 2001 році є ключовим елементом групи Schaeffler разом з INA та LuK.

Зареєстрована торгова марка FAG, яка розшифровується як Fischers Aktien-Gesellschaft, сьогодні захищена у понад 100 країнах.

1994 рік - FAG постачає нові підшипники для турбонасосів високого тиску для ракетного руху Space Shuttle.

2000 рік - Колесо тисячоліття, яке також називають «Лондонське око», найбільше в світі і найважче чортове колесо в світі. Колесо висотою 135 м, має окружність 424 м і загальною вагою 2100 метричних тонн. Два сферичні роликові підшипники шириною кілька метрів і вагою декількох тонн від FAG забезпечують плавне повороти колеса.

Schaeffler Group по всьому світу розробляє і робить під марками INA і FAG високоякісні підшипники кочення і ковзання, лінійні направляючі і елементи двигунів для машинобудування, авіаційної і космічної промисловості та автоіндустрії.

Філософія FAG полягає в забезпеченні комплексного ремонтного рішення, від простих підшипників, що містять в одній упаковці усе необхідне для заміни, до модульних вузлів.

Асортимент включає ремонтні комплекти FAG Wheel Set, FAG WheelPro, а також усі інноваційні рішення в області маточинних підшипників для мікроавтобусів, комерційного транспорту (RIU) і осей причепів.

Асортимент FAG:

- Підшипники кочення для промисловості і автомобільної техніки

- Підшипники високої точності, наприклад, для авіаційної і космічної промисловості, металообробних верстатів і текстильної промисловості

- FAG WheelSet - комплекти маточинних підшипників для легкового і легкого комерційного транспорту;

- FAG Truck Hub Units і FAG RIU - комплекти маточинних модулів для вантажного транспорту;

- FAG SmartSET - унікальне ремонтне рішення для маточинного вузла вантажного транспорт

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner