Кошик
500 відгуків
+380 (98) 889-76-84
Менеджер
+380 (50) 133-85-02
Менеджер

KAPIMSAN

KAPIMSAN – турецька компанія, яка виробляє запчастини для легкових автомобілів, бусів та мінівенів. KAPIMSAN виробляє такі запчастини як накінечники кермової тяги, кульові опори, подушки двигуна та амортизатора, важелі підвіски, сайлентблоки, кермові тяги і тяги стабілізатора.

У 1982 році компанія Капімсан розпочала свою діяльність з виробництва важелів на легкові автомобілі та комерційний транспорт, далі - виробництва деталей підвіски та кермового управління (кермові тяги, накінечники кермових тяг, стійки стабілізатора, кульові опори і т.п.)

Компанія сертифікована TÜV NORD сертифікатом ISO 9001:2008 і надає клієнтам послуги згідно відповідних стандартів якості. 80% продукції компанії експортується в країни Європи.

KAPIMSAN має власний завод зі спеціалізованим обладнанням, де виготовляються запчастини для автомобілів. Компанія впевнена у своїй продукції, тому надає гарантію на весь її асортимент.

KAPIMSAN несе відповідальність за обіцяні терміни поставки товару, надає найприйнятніші ціни на запчастини, нерідко перевершуючи очікування клієнтів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner