Кошик
500 відгуків
+380 (98) 889-76-84
Менеджер
+380 (50) 133-85-02
Менеджер

KAVO PARTS

Компанія KAVO є одним з найбільших в світі постачальників автозапчастин для японських і корейських автомобілів, маючи в своєму арсеналі понад 25 000 найменувань продукції. Більшість деталей, що поставляються компанією, продаються під брендом KAVO PARTS. Даний бренд відомий з моменту реєстрації в 2008 році.

Асортимент товарів KAVO PARTS, повністю відповідає ринку і покриває потреби майже 100% японського і корейського автопарку.

Компанія KAVO поставляє оригінальну продукцію від виробників Японії і Кореї на вторинний ринок Європи протягом тридцяти років. За кілька десятиліть компанії вдалося стати лідером серед постачальників даного сегмента ринку. Продукція KAVO поширюється більш ніж в 40 країнах світу.

Основна продукція це: фільтри і комплектуючі системи гальм; компоненти, призначені для роботи рульового управління, підвіски; комплектуючі системи охолодження і системи запалювання; компоненти електрообладнання, деталі приводу та інше.

Запчастини KAVO PARTS також доступні для європейських моделей із загальною базою. Багато європейських автомобілів ідентичні японським, тому що створюються одним і тим же виробником.

KAVO PARTS орієнтується на високу якість, тому співпрацює з більш ніж 30 OEM-постачальниками. Компанія має сертифікат ISO 9001: 2000.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner