Кошик
492 відгуків
+380 (98) 889-76-84
Менеджер
+380 (50) 133-85-02
Менеджер

Паливні фильтри Purflux

Паливні фільтри PURFLUX ефективно видаляють бруд, продукти зношування та корозії компонентів системи живлення, забезпечуючи безперебійне функціонування двигуна протягом тривалого часу.

Фільтруючий елемент характеризується стійкістю до впливу палива і присадок, що містяться в ньому.

Збалансоване співвідношення целюлозних та синтетичних волокон забезпечує якісне очищення та безперешкодне проходження палива.

За рахунок багатошарової структури висока ефективність фільтрації зберігається протягом усього терміну служби паливних фільтрів PURFLUX, замовити які можна у нас.

Бренд PURFLUX належить групі Sogefi Group, яка в свою чергу входить до складу італійського концерну CIR. Сама торгова марка PURFLUX з’явилась у 1956 році – одночасно з появою нової на той час технології фільтрації, основаної на гофрованому фільтруючому елементі, що значно покращило степінь очистки. Вся продукція PURFLUX напряму втілює багатолітній досвід компанії Sogefi – виробника оригінального обладнання.

PURFLUX випускає широкий асортимент фільтруючих матеріалів, які фільтрують мастило, бензин, дизельне паливо, повітряні фільтри. Фільтри орієнтовані на ринки запчастин для оригінального обладнання і незалежного післяпродажного обслуговування. Крім того, PURFLUX виробляє повні модулі фільтрації як «вперше підходящі» для виробників мотоциклів, трьохколісних транспортних засобів, легкових та вантажних автомобілів великого тоннажу.

Сьогодні компанія виробляє близько 200 мільйонів найрізноманітніших фільтрів щорічно. Її асортимент складається з приблизно 4000 позицій для автомобілів майже всіх марок і моделей. Продукція PURFLUX забезпечує 15% потреб світового ринку в автомобільних фільтрах і близько 50% європейського. При цьому компанія не тільки вдосконалює наявні технології фільтрації, а й розробляє технології нового покоління у власних лабораторіях, на що витрачається зазвичай кілька років науково-дослідницької роботи.

У лабораторіях також проводиться ретельне тестування готової продукції, в тому числі і на її витривалість в екстремальних умовах. Так, наприклад, мастильні фільтри PURFLUX працюють при температурі 80 градусів морозу.

Фільтри PURFLUX повністю відповідають міжнародним стандартам ISO 9001, ISO 14001, ISO/TS 16949.