Кошик
484 відгуків
+380 (98) 889-76-84
Менеджер
+380 (50) 133-85-02
Менеджер

RTS

Група компаній RTS була заснована 21 листопада 1983 року в Іспанії, а своє виробництво розпочала з 1984 року. На сьогоднішній день у склад групи входить 3 виробничих підприємства загальною площею близько 25000 м2 і це одна з найбільш конкурентоспроможних та незалежних компаній з виробництва автозапчастин на світовому ринку, що випускає якісну продукцію у відповідності до міжнародних стандартів. Всі вироби RTS, виготовлені на власних заводах, сертифіковані відповідно до ISO 9001 та ISO 14001 і призначені практично для всіх марок та моделей легкових автомобілів.

Компанія виготовляє автозапчастини високої якості для первинного збирання та вторинного ринку - переважно компоненти рульового управління та підвіски. Центральне місце в асортименті RTS займають накінечники, тяги, шарові опори та важелі.

Виробництво компанії обладнано роботизованими станками та обладнанням, контроль над діяльністю яких здійснюється комп'ютеризованими системами з передовими технологіями.

Виробнича потужність компанії становить понад 15 млн.одиниць на рік, які експортуються в понад 75 країн на 5 континентах.

RTS не зупиняється на досягнутому - кожного року компанія інвестує в нове обладнання та розробки для розширення власних можливостей та асортименту. Випробування кінцевого продукту, постійний контроль виробництва забезпечують якість, еквівалентну оригінальній у всіх аспектах.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner