Кошик
491 відгук
+380 (98) 889-76-84
Менеджер
+380 (50) 133-85-02
Менеджер

LIQUI MOLY

Liqui Moly - відносно молода німецька компанія яка швидко розвивається. Щорічно вона випускає більше 8000 різних найменувань продукції. За короткий термін свого існування компанія стала однією з найбільш авторитетних і популярних серед автомобілістів. Продукцій бренду користуються в ста двадцяти країнах світу.

Асортимент Liqui Moly представлений повноцінним підбором мастильних матеріалів, серед якого різні види моторного, трансмісійних масел, професійні засоби, призначені для догляду за авто і різні аксесуари. Вся продукція виробляється виключно в Німеччині, сертифікована і захищена від підробок.

Якість продукції LIQUI MOLY закладається на етапі вибору сировини і постійно контролюється на всіх етапах виробництва, аж до надходження готової продукції на склад. LIQUI MOLY не використовує рециклінгову (вторинну) сировину, а працює виключно з високоякісними базовими маслами високого ступеня очищення і з високоекологічними хімічними компонентами.

7 років поспіль з 2011 по 2017 марка Liqui Moly визнається найкращою в Німеччині і отримує нагороду «Кращий бренд в категорії мастильних матеріалів» (за версією німецьких журналів Auto Bild, Auto Zeitung, Auto Motor und Sport і Motor Klassik).

Протягом всієї історії Liqui Moly активно підтримує спорт. Компанія була спонсором команд і змагань в авто- і мотогонках, лижних видах спорту, футболі, хокеї, баскетболі, гандболі, тенісі та інших спортивних дисциплінах. Одним з найбільш значущих подій є прихід в престижну гоночну серію Формула-1

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner